Бенкети

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Івент Холл Бартка - це простір в сучаснгому елегантному стилі з комфортною посадкою для різноманітних подій. У холлі є місце для танцполу, сцени, фуршету, зона м'якої посадки (лобі), місця для фотозони, кімната для усамітнення.

Бренд-шеф мережі ресторанів "Гойра Груп" Андрій Демчук спільно з бренд-шефом Івент Холла Яною Лакустою розробили банкетне меню не тільки з високим рівнем професіоналізму, а і з любов‘ю та особливим трепетом, для того, щоб Ви та Ваші гості згадували цей день зі смачною посмішкою.

Є також можливість підключення і установки додаткового світла і звуку при необхідності. Світло у залі підлаштовується під кольорову гаму вашого свята!

Зручне розташування щодо будь-якої точки міста, парковка, зручний заїзд з ліфтом.

Івент Холл Бартка у Чернівцях, Івент Холл Івент Холл Бартка у Чернівцях, Івент Холл Івент Холл Бартка у Чернівцях, Івент Холл Івент Холл Бартка у Чернівцях, Івент Холл Івент Холл Бартка у Чернівцях, Івент Холл Івент Холл Бартка у Чернівцях, Івент Холл Івент Холл Бартка у Чернівцях, Івент Холл Івент Холл Бартка у Чернівцях, Івент Холл Івент Холл Бартка у Чернівцях, Івент Холл

Івент Холл Бартка - проведення весілля у Чернівцях

Зал Івент Холлу ідеально підходить для проведення Вашого найважливішого свята! 

Високі стандарти обслуговування, майстерність кухарів ресторану, надзвичайний декор подарують Вам справжнє свято, яке залишить виключно приємні враження.

Івент Холл може вмістити 200 людей, тож усі Ваші найдорожчі люди зможуть бути поруч у день весілля.

Бронюйте Вашу дату та проведіть своє весілля в Івент Холлі Бартка - 050 750 9999

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео