Майстер-класи

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Івент Холл Бартка у Чернівцях пропонує просторий зал для проведення презентацій, майстер-класів та інших заходів.

Наш зал доступнипй для проведення весіль або днів народжень, але як за помахом чарівної палички, він переформовується для проведення і такого роду заходів: зручне розміщення глядачів та необхідне устаткування для наочного представлення (проектори, мікрофони, аудіосистема тощо). Тут можна проводити навчальні інтенсиви, фен-покази, презентувати нові книги та інші художні роботи.

Організація і проведення майстер-класів, презентацій, показів - це дуже популярний вид зустрічей, який використовується як при просуванні особистого бренду, так і компаній, і великих організацій, а також є відмінним варіантом зустрічей людей за спільними інтересами, захопленнями і хобі.

Майстер-класи та презентації у Чернівцях, Івент Холл Майстер-класи та презентації у Чернівцях, Івент Холл Майстер-класи та презентації у Чернівцях, Івент Холл Майстер-класи та презентації у Чернівцях, Івент Холл Майстер-класи та презентації у Чернівцях, Івент Холл Майстер-класи та презентації у Чернівцях, Івент Холл Майстер-класи та презентації у Чернівцях, Івент Холл Майстер-класи та презентації у Чернівцях, Івент Холл

Оренда приміщення для проведення майстер-класів відрізняється особливою специфікою, адже дуже часто заняття в такому форматі проходять досить активно, в русі, так як присутні на МК учасники отримують інформацію, а після застосовують її на практиці. Приміщення для майстер-класів має відповідати вимогам організаторів МК і специфіці його проведення.

Івент Холл Бартка пропонує взяти в оренду зал для майстер-класів або презентацій та надає послуги оренди приміщення. Івент Холл має хорошу транспортну розв'язку, парковку та розташований на Головній вулиці міста. 

Ми пропонуємо зручне розміщення глядачів, необхідне устаткування, освітлення, фуршет та декор.

Звертайтеся - 050 750 9999

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео